Gimnazjum54

Godło RP

Flaga

Patron

A. K. ks. Czartoryski

Odliczanie

prawa autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty znajdujące się na tej stronie są własnością ich autorów i podlegają ochronie prawnej. Nie wolno ich kopiować, publikować bez zgody autora.

budynek szkoły

Wirtualna wycieczka po budynku szkoły - aby ją pobrać kliknij TU(pliczek o rozszerzeniu ppsx)

Kliknij...

Uczeń zdolny

Fragment audycji w radiowej Trójce (plik w formacie wav).

Komputery w szkole

Pracownie informatyczneKomputery finansowane przez EFS

tajemnicza królewna

Powitanie

Witaj przechodniu, witaj wędrowcze, poszukiwaczu przygód, miłości, ty, co z ogarkiem niczym pustelnik szukasz swej zguby, tej jednej jedynej, gdzieś zagubionej chwili...

Witaj na stronie Gimnazjum 54
im. Adama Kazimierza ks. Czartoryskiego
nasz adres: 01-737 Warszawa, ul.Elbląska 51
telefon: (22) 633 24 04

kontakt z wicedyrektor Moniką Dembińską: e-mail: gimnazjum54@op.pl

Komunikat

To jest archiwalna strona Gimnazjum nr 54

Od roku szkolnego 2015/2016 strona szkoły jest pod adresem
http://gimnazjum54.waw.pl

Konkursy przedmiotowe rok szkolny 2014/2015

Uczniowie, laureaci zakończonych konkursów zaznaczeni są na czerwono.
Uczniowie, finaliści zakończonych konkursów zaznaczeni są na zielono.
Uczniowie którzy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego zaznaczeni są na pomarańczowo.

KONKURSY PRZEDMIOTOWE 2014/2015

Konkurs Geograficznego
1. Arczewski Szymon- 2c - LAUREAT

Konkurs Historycznego
1. Michał Szewczyk- 3d - LAUREAT
2. Mariusz Makos – 1b - LAUREAT

Konkurs Chemicznego
1. Daniel Murawski – 3b - LAUREAT

Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie
1. Paweł Klefas 3d - LAUREAT

Konkurs Matematycznego
1. Daniel Murawski 3b - LAUREAT

Konkurs Polonistyczny
1. Małgorzata Szelhaus- 3d - FINALISTKA
2. Daniel Murawski- 3b- LAUREAT

Konkurs Biologiczny
1. Anita Kuklewicz - 3b- LAUREATKA

KONKURSY TEMATYCZNE 2014/2015

XX OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 – 1514. Od Cedyni do Orszy”
1) Michał Szewczyk- 3d
2) Kamil Słaby- 3b
3) Adam Czumaj- 3c
4) Igor Fedorowicz- 3d
5) Kacper Krzemiński 1c

Konkurs Prymasa Tysiąclecia „Być jak…? sumienie prawe” dla uczniów gimnazjów województwa mazowieckiego
1. Marta Banek 3c - LAUREATKA
2. Adam Czumaj 3c - LAUREAT
3. Krystian Duraj 3b - LAUREAT
4. Marianna Jabłońska 3c - LAUREATKA
5. Stanisław Janik 3b - LAUREAT
6. Joanna Kornata 3c - LAUREATKA
7. Karolina Krajewska 3c - LAUREATKA
8. Przemysław Młyński 3c - LAUREAT
9. Konrad Salamończyk 3c - LAUREAT
10. Natalia Wilczek 3d - LAUREATKA
11. Karolina Włodarczyk 3b - LAUREATKA


Gimnazjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej „HIERONYMUS” 2015 dla uczniów gimnazjów województwa mazowieckiego
1. Jakub Mirski 1c
2. Karolina Siemińska 3b

Konkurs Tematyczny: Papieski Konkurs Kuratoryjny dla Gimnazjalistów „Jan Paweł II – Polak i Europejczyk”
Agnieszka Homańska

KONKURSY INTERDYSCYPLINARNE 2014/2015
Konkurs filozoficzny "W drodze ku mądrości":
Igor Fedorowicz, Laura Kubacz, Marta Piotrowska, Kamil Słaby

OLIMPIADY I KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE 2014/2015

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "FOX"
Dyplom - WYNIK BARDZO DOBRY - Róża Borek 3d i Błażej Kowalczyk 3d

XI Ogólnopolski Konkurs Literacki z okazji setnej rocznicy urodzin Jana Karskiego pt. "Niedokończona misja warszawskiego kuriera"
Konrad Salomończyk 3c - laureat
Kinga Bełc 3c - laureatka


XI Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy pt. "Jan Karski - emisariusz niezłomny"
Jakub Marosek 2a - laureat III miejsca

XI Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy "Oskar Kolberg - niezwykły badacz codzienności i odświętności"
Hubert Wróbel 2a - laureat I miejsca

VII Ogólnopolska Olimpiada Myśli Jana Pawła II
Zakwalifikowani do finału ogólnopolskiego
Agnieszka Homańska 3d
Sylwia Pacuszka 3b


IX Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o Św. Maksymilianie

1. Michał Paradowski 3b - LAUREAT I miejsca, Nagroda Prezesa Narodowego Stowarzyszenia "Rycerstwo Niepokalanej"

2. Anita Kuklewicz 3b - FINALISTKA VI miejsca, Nagroda Dyrektora Wydawnictwa Ojców Franciszkanów Niepokalanów
3. Agnieszka Kuklewska 2d - FINALISTKA


OJAG - Olimpiada Języka Angielskiego
Krasińska Lara, Borek Roża, Branecka Adrianna, Janik Stanisław, Janiuk Mateusz, Homańska Agnieszka

V Ogólnopolski Pijarski Konkurs Gramatyczny im. ks. Onufrego Kopczyńskiego
Anita Kuklewicz 3b
Olga Klepczarek 2c
Mariusz Makos 1b
Daniel Murawski 3b
Mateusz Janiuk 3a


Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
Maria Badowska
Mateusz Janiuk


Ogólnopolski konkurs Fizyczny "Poszukiwanie Talentów"
odznakę Złoty Kwant otrzymali:
Maria Góras 3a, Ewa Haładaj 2b, Bartosz Heintze 3a, Agnieszka Homańska 3d, Julia Jabłońska 3a, Oskar Koźluk 2a, Jakub Kuczmarski 3a, Monika Miernik 3b, Karol Mika 3d, Michał Odziemczyk 3a, Bruno Pawlak 3a, Karolina Siemińska 3b, Małgorzata Szelhaus 3d, Olgierd Tulin 3a, Małgorzata Welk 2b, Karolina Włodarczyk 3b, Adrianna Wojcieszak 3d, Małgorzata Zawadzka 3d, Zuzanna Zych 3b

INNE KONKURSY I TURNIEJE 2014/2015
Konkurs Literacko - Publicystyczny "W stronę wartości"
Zofia Amerek 1b - laureatka
Konstancja Obidzińska 1b - laureatka



X Konkurs Recytatorski Poezji ks.Jana Twardowskiego
Przemysław Młyński 3c - laureat I miejsca
Mariusz Makos 1b - wyróżnienie

XIII Ogólnopolski Konkurs Literacki "O Złote Pióro"
- Mariusz Makos 1b - laureat I m-ca w kategorii esej

Polsko -Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko"
tytuł "taon" zdobył Jan Kunicki kl. 2c

Rejonowy Konkurs „Katyń – prawda i pamięc”
Michał Franas IIId - LAUREAT
Jeremi Protas IIId - LAUREAT


Warszawski Konkurs Chemiczny „Atom i cząsteczka”
Maksymilian Solka 3B - LAUREAT
Stanisław Janik 3B - FINALISTA

Szkolny Konkurs Walentynkowy z języka angielskiego:
miejsce I: Ewa Haładaj i Julia Nejman IIb,
II: Aleksandra Reshad, IIc
III: Olga Świątkowska, Franek Rachwał, IIb
Wyróżnienia za piękne wykonanie: Katarzyna Kusak, IIIb i Weronika Kruppe, IIIb

XII MAZOWIECKI PRZEGLĄD RECYTATORSKI JEDNEGO POETY; PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI JÓZEFA CZECHOWICZA
Agnieszka Homańska laureatka 2. miejsca

III Międzyszkolny Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Spektakli Profilaktycznych „LUSTERKO”
nagroda organizatora za najlepszy spektakl dla Grupy Teatralnej "Mashara" oraz nagrody za wybitne kreacje aktorskie dla Agnieszki Homańskiej i Adrianny Braneckiej

16.edycji festiwalu filmów amatorskich "Filmowe Zwierciadła"”
wyróżnienie za film "AntyKsieżniczki" Róża Borek, Marta Piotrowska i Adrianna Wojcieszak

XII Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej „Usłysz, Panie, moje słowa”
Agnieszka Homańska 3d - III miejsce
Przemysław Młyński 3c - wyróżnienie


W Ogólnopolskim Konkursie Piosenki "Warszawa da się lubić", zespół "Bezimienni"
wyśpiewał piosenką "Na pierwszy znak" II miejsce w kategorii "zespoły" w kategorii wiekowej 13-16.

Osiągnięcia sportowe reprezentacji Gimnazjum54(plik pdf)


Wygenerowano w sekund: 0.01
489,766 Unikalnych wizyt